Praha – Hanoj

Odlet rano do Moskvy, cekani na internetu v lounge a po cca 4 hodinach pokracujeme do Hanoje.
Salonek v Moskve perfektni, internet zdarma, piti dostatecne jen obcerstveni slabsi – jen nekolik druhu chlebicku a nejake sladkosti.
Salonek se vynacuje specifickou cistotou pri ktere neustale mizi vsechny veci polozene na stole. Nam zmizel casopis odnesenz ze salonku na Ruzyni.
v letadlech Aeroflotu nas prekvapilz susenkz BeBe Dobre rano ktere se v azbuce jmenovalijinak ale „Zdelano v Cechii“ nas utvrdilo ze je to ono.
Dostali jsme skvele zabaleny chlebicek to jsme se fakt pobavili. Pulka toustoveho zabalena v igelitu… Jinak jidlo v letadle bylo opravdu mizerne. az na BeBe samozrejme 🙂
Do Hanoje jsme prileteli nekdy dopoledne mistniho casu, odvezli jsme se do centra autobusem, nasli  hotel nedaleko a ubytovali se za 15 USD na noc. Bzli jsme celkem dost unaveni a proto se tento den omezil na prohlidku nejblizsiho okoli a nedalekeho jezera a sli jsme haji.
Praha - Hanoj

Praha - Hanoj

23.10.2010

Odlet ráno do Moskvy, čekání na internetu v lounge a po cca 4 hodinách pokračujeme do Hanoje.

Salonek v Moskvě perfektní, internet zdarma, pití dostatečně jen občerstvení slabší – několik druhu chlebíčků a nějaké sladkosti. Salonek se vyynačuje specifickou čistotou při kterí neustále mizí všechny věci položené na stole. Nám zmizel časopis odnesený ze salonku na Ruzyni.

V letadlech Aeroflotu nás překvapily sušenky BeBe Dobré ráno které se v azbuce jmenovali jinak ale „Zdělano v Čechii“ nas utvrdilo že je to ono.

Chleba

Chleba

Dostali jsme skvěle zabalený chlebíček – to jsme se fakt pobavili. Půlka toustového zabalena v igelitu… Jinak jidlo v letadle bylo opravdu mizerné – až na BeBe samozřejmě 🙂

Do Hanoje jsme pčiletěli někdy dopoledne místního času, odvezli jsme se do centra autobusem, našli  hotel nedaleko a ubytovali se za 15 USD na noc. Byli jsme celkem dost unavení a proto se tento den omezil na prohlídku nejbližšího okolí a nedalekého jezera a šli jsme hají.

About Mirek Šalamon

Jsem programátor na volné noze a cestovatel.
This entry was posted in Denik z Vietnamu. Bookmark the permalink.

Comments are closed.